Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Zasada tworzenia wartości

Tabliczka aluminiowa 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Tabliczka aluminiowa 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Napis ROYALPLAST® | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Aby idealnie zaprezentować Państwa markę, oferujemy szereg wariantów uszlachetniania. Dzięki temu Państwa firma będzie się wyróżniać na tle konkurencji, wzrośnie jej rozpoznawalność, a liniom produktów zostanie przypisana unikatowa tożsamość. Możliwości druku i szerokie spektrum materiałów dają szerokie możliwości tworzenia wariantów, odpowiednie do charakteru produktów i tożsamości korporacyjnej.

Oprócz logo marki i nazwy modelu etykieta może zawierać także inne informacje o produkcie i jego zaletach, jak np. okres istnienia na rynku, potwierdzenie pochodzenia (Made in) czy sygnatury w przypadku modeli specjalnych.

Zrealizowane rozwiązania marketingowe

Osoba kontaktowa

dr Piotr Knapik
Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa