Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Schowek

Schowek jest pusty

Zamknij

Sonor

Rozwiązania marketingowe

Efektowne oznakowanie edycji specjalnych dzięki kombinacji materiałów

Sonor jest jednym z najbardziej znanych producentów instrumentów perkusyjnych na świecie. Idealne wykonanie instrumentów z Bad Berleburg w każdym detalu to od lat także zasługa firmy RATHGEBER.

Przedsiębiorstwo RATHGEBER dostarcza około 30 różnych artykułów. Są wśród nich tabliczki, emblematy, ale także uchwyty służące do opasania otworu w kształcie koła w każdym bębnie, z którego wydobywa się dźwięk. Znak firmowy z dwiema pałkami perkusyjnymi także jest godny uwagi.

Drugi obraz przedstawia jedną najbardziej niezwykłych kombinacji materiałów, emblemat wielkości pudełka od zapałek z dwiema pałkami z drewna z pięknym rysunkiem słojów:
wyciętymi z płytki dzięki precyzyjnej pracy lasera, a następnie umieszczonymi na emblemacie z aluminium. Gatunek użytego drewna jest taki sam, jak przy produkcji bębnów.

Dużo pracy jak na emblemat – ale dla marki Sonor takie detale mają znaczenie. Chętnie udzielimy Państwu porad w zakresie możliwości kombinacji materiałów.

Produkty dopasowane do rozwiązania
szyldy trójwymiarowe z aluminium | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Szyldy aluminiowe 3D

Wielowarstwowy, szlachetny i o profesjonalnym charakterze.

Szyldy aluminiowe 3D

Drodzy Klienci i Partnerzy,

epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa. Grupa RATHGEBER robi również wszystko, co w jej mocy, aby prowadzić naszą działalność bez zakłóceń.
 
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.
Zamiast profesjonalnych konsultacji na miejscu u Państwa nasi pracownicy z przyjemnością umówią się na rozmowę telefoniczną lub konsultacje online. Możemy wysłać odpowiednie próbki i informacje o produktach w dowolnym momencie.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!
RATHGEBER Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa | © RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa

Stal nierdzewna - Artelegno | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

SZYLDY ZE STALI NIERDZEWNEJ

STAL V2A GWARANTUJE DŁUGOWIECZNOŚĆ .