Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Sonor

Rozwiązania marketingowe

Efektowne oznakowanie edycji specjalnych dzięki kombinacji materiałów

Sonor jest jednym z najbardziej znanych producentów instrumentów perkusyjnych na świecie. Idealne wykonanie instrumentów z Bad Berleburg w każdym detalu to od lat także zasługa firmy RATHGEBER.

Przedsiębiorstwo RATHGEBER dostarcza około 30 różnych artykułów. Są wśród nich tabliczki, emblematy, ale także uchwyty służące do opasania otworu w kształcie koła w każdym bębnie, z którego wydobywa się dźwięk. Znak firmowy z dwiema pałkami perkusyjnymi także jest godny uwagi.

Drugi obraz przedstawia jedną najbardziej niezwykłych kombinacji materiałów, emblemat wielkości pudełka od zapałek z dwiema pałkami z drewna z pięknym rysunkiem słojów:
wyciętymi z płytki dzięki precyzyjnej pracy lasera, a następnie umieszczonymi na emblemacie z aluminium. Gatunek użytego drewna jest taki sam, jak przy produkcji bębnów.

Dużo pracy jak na emblemat – ale dla marki Sonor takie detale mają znaczenie. Chętnie udzielimy Państwu porad w zakresie możliwości kombinacji materiałów.

Produkty dopasowane do rozwiązania
szyldy trójwymiarowe z aluminium | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Szyldy aluminiowe 3D

Wielowarstwowy, szlachetny i o profesjonalnym charakterze.

Szyldy aluminiowe 3D

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa