Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

RATHGEBER jest wszędzie

Klienci nie zawsze to sobie uświadamiają, ale widzą nas każdego dnia. Czy to w domu, czy w biurze, podczas robienia zakupów czy uprawniania sportu, w czasie wolnym, w podróży lub po prostu przy ekspresie do kawy – firma RATHGEBER jest obecna niemal wszędzie. I to się czuje.

Logo aluminiowe 3D (wypukłe) | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Tabliczka aluminiowa 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Tabliczka aluminiowa 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

I to się czuje

RATHGEBER sprawia bowiem, że produkty są widoczne, marki rozpoznawalne. 

Obojętnie, czy w formie zwykłej foliowej naklejki, logo 3D, zabezpieczonej przed fałszerstwem tabliczki znamionowej z chipem NFC, czy też jako skala techniczna, elegancki napis z aluminium lub specjalnie uszlachetniona powierzchnia – wszędzie pozostawiamy swój ślad.

Wspólnie z naszymi klientami projektujemy i tworzymy idealnie dopasowane rozwiązania do indywidualnych produktów.

Naszym zadaniem w Grupie RATHGEBER jest sprawienie, aby produkty naszych klientów miały emocjonalny i indywidualny charakter. Pomagamy także przy optymalizacji procesów.

Grupa RATHGEBER

Logo RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

RATHGEBER

RATHGEBER GmbH & Co. KG jest ekspertem w zakresie funkcjonalnych, trwałych i estetycznych oznaczeń – od pomysłu aż po praktyczne zastosowanie.

Logo smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG

smart-tec

Należąca do naszej grupy spółka smart-TEC GmbH & Co. KG dostarcza idealnie dopasowaną technologię NFC i RFID dla Przemysłu 4.0 oraz Internetu Rzeczy.

www.smart-tec.com

Przedsiębiorstwo rodzinne w trzecim pokoleniu

Andrea Schrägle – kierownictwo przedsiębiorstwa RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Andrea Schrägle, Wspólnik zarządzający w trzecim pokoleniu
Andrea Schrägle – kierownictwo przedsiębiorstwa RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Andreas Schrägle, Wspólnik zarządzający w trzecim pokoleniu
Księga zleceń RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Początki firmy RATHGEBER

Od niemal 70 lat nadajemy idealną formę koncepcjom naszych klientów. Do dziś zaufało nam ponad 23 000 firm z całej Europy, decydując się na ścisłą współpracę z Grupą RATHGEBER.

Nie uchylamy się od odpowiedzialności

Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości ponosimy dodatkową odpowiedzialność. Zobowiązaliśmy się chronić klimat i środowisko. Dlatego Grupa RATHGEBER pracuje w sposób całkowicie neutralny dla klimatu. Nie dotyczy to tylko produkcji, dystrybucji czy administracji, ale także wszystkich produktów i stosowanych materiałów.

Climate Partner – Neutralne dla klimatu | © RATHGEBER Sp.z.o.o.

Ponadto firma RATHGEBER przyłączyła się do inicjatywy ONZ „Global Compact”, która w oparciu o swoje dziesięć zasad wyznacza międzynarodowe standardy dla przedsiębiorstw i organizacji w takich obszarach, jak prawa człowieka, prawa pracy, ochrona środowiska i działalność antykorupcyjna.

The Global Compact | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa