Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 782 39 90
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

RATHGEBER jest wszędzie

Klienci nie zawsze to sobie uświadamiają, ale widzą nas każdego dnia. Czy to w domu, czy w biurze, podczas robienia zakupów czy uprawniania sportu, w czasie wolnym, w podróży lub po prostu przy ekspresie do kawy – firma RATHGEBER jest obecna niemal wszędzie. I to się czuje.

Logo aluminiowe 3D (wypukłe) | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Tabliczka aluminiowa 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Tabliczka aluminiowa 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

I to się czuje

RATHGEBER sprawia bowiem, że produkty są widoczne, marki rozpoznawalne. 

Obojętnie, czy w formie zwykłej foliowej naklejki, logo 3D, zabezpieczonej przed fałszerstwem tabliczki znamionowej z chipem NFC, czy też jako skala techniczna, elegancki napis z aluminium lub specjalnie uszlachetniona powierzchnia – wszędzie pozostawiamy swój ślad.

Wspólnie z naszymi klientami projektujemy i tworzymy idealnie dopasowane rozwiązania do indywidualnych produktów.

Naszym zadaniem w Grupie RATHGEBER jest sprawienie, aby produkty naszych klientów miały emocjonalny i indywidualny charakter. Pomagamy także przy optymalizacji procesów.

Grupa RATHGEBER

Logo RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

RATHGEBER

RATHGEBER GmbH & Co. KG jest ekspertem w zakresie funkcjonalnych, trwałych i estetycznych oznaczeń – od pomysłu aż po praktyczne zastosowanie.

Logo smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG

smart-tec

Należąca do naszej grupy spółka smart-TEC GmbH & Co. KG dostarcza idealnie dopasowaną technologię NFC i RFID dla Przemysłu 4.0 oraz Internetu Rzeczy.

www.smart-tec.com

Przedsiębiorstwo rodzinne w trzecim pokoleniu

Andrea Schrägle – kierownictwo przedsiębiorstwa RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Andrea Schrägle, Wspólnik zarządzający w trzecim pokoleniu
Andrea Schrägle – kierownictwo przedsiębiorstwa RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Andreas Schrägle, Wspólnik zarządzający w trzecim pokoleniu
Księga zleceń RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Początki firmy RATHGEBER

Od niemal 70 lat nadajemy idealną formę koncepcjom naszych klientów. Do dziś zaufało nam ponad 23 000 firm z całej Europy, decydując się na ścisłą współpracę z Grupą RATHGEBER.

Nie uchylamy się od odpowiedzialności

Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości ponosimy dodatkową odpowiedzialność. Zobowiązaliśmy się chronić klimat i środowisko. Dlatego Grupa RATHGEBER pracuje w sposób całkowicie neutralny dla klimatu. Nie dotyczy to tylko produkcji, dystrybucji czy administracji, ale także wszystkich produktów i stosowanych materiałów.

Climate Partner – Neutralne dla klimatu | © RATHGEBER Sp.z.o.o.

Nowo opracowany Kodeks Postępowania Grupy RATHGEBER zapewnia pełną zaufania i produktywną współpracę wszystkich pracowników, jak również wszystkich partnerów biznesowych i jest jednocześnie dowodem na to, że pracownicy Grupy RATHGEBER działają w sposób zrównoważony, zgodnie z prawem, uczciwie i według obowiązujących standardów.

Ponadto firma RATHGEBER przyłączyła się do inicjatywy ONZ „Global Compact”, która w oparciu o swoje dziesięć zasad wyznacza międzynarodowe standardy dla przedsiębiorstw i organizacji w takich obszarach, jak prawa człowieka, prawa pracy, ochrona środowiska i działalność antykorupcyjna.

The Global Compact | © RATHGEBER GmbH & Co. KG