Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Rozwiązania RFID/NFC

Różnorodne produkty z transponderami i markami smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG

smart-TEC, spółka zależna Grupy RATHGEBER, projektuje i wytwarza transpondery RFID i NFC na indywidualne zamówienie klienta. Materiał, wzornictwo, druk, technologia chipowa, odległość odczytu i mocowanie dostosowywane jest do potrzeb projektu pod kątem niezbędnej odporności chemicznej, termicznej i mechanicznej.

Więcej informacji na stronie www.smart-tec.com

Osoba kontaktowa

Stefan Scheller - Vertriebsleiter | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Stefan Scheller
Telefon: +49 89 613007-82
Faks: +49 89 613007-7182
s.scheller@smart-tec.com

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa