Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Konsultant

W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi pracownikami z następujących działów:

Wyszukiwanie po kodzie pocztowym

Kierownictwo

dr Piotr Knapik
Prezes Zarządu Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Sprzedaż

Magdalena Baran
Telemarketing Telefon: +48 71 7823999
Faks: +48 71 7823993
m.baran@rathgeber.pl
Anna Brzozowska
Kierownik Rejonu Sprzedaży Telefon: +48 71 7823995
Faks: 48 71 7823993
a.brzozowska@rathgeber.pl
Zbigniew Milczanowski
Kierownik Rejonu Sprzedaży Telefon: +48 71 7823992
Faks: +48 71 7823993
z.milczanowski@rathgeber.pl
Beata Serbańska
Order Manager Telefon: +48 71 7823991
Faks: +48 71 3398958
b.serbanska@rathgeber.pl

Przedstawiciel handlowy

Tomasz Kruzel
Przedstawiciel handlowy: Bydgoszcz, Poznań Telefon: +48 604 241132 t.kruzel@rathgeber.pl
Cezary Masłowski
Przedstawiciel handlowy: Warszawa Telefon: +48 601 268329 c.maslowski@rathgeber.pl
Tomasz Perka
Przedstawiciel handlowy: Wrocław Telefon: +48 602 661432 t.perka@rathgeber.pl
Anastazja Piasecka
Przedstawiciel handlowy: Łódź, Częstochowa Telefon: +48 602 613021 a.piasecka@rathgeber.pl
Piotr Wojdon
Przedstawiciel handlowy: Kraków, Katowice Telefon: +48 604 621347 p.wojdon@rathgeber.pl

Doradztwo specjalistyczne

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać fachową poradę lub mają Państwo pytania ogólne, proszę podać tutaj swój kod pocztowy – zostaną wyświetlone dane wykwalifikowanego konsultanta w Państwa okolicy:

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa