Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Schowek

Schowek jest pusty

Zamknij

Konsultant

W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi pracownikami z następujących działów:

Wyszukiwanie po kodzie pocztowym

Kierownictwo

dr Piotr Knapik
Prezes Zarządu Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Sprzedaż

Magdalena Baran
Telemarketing Telefon: +48 71 7823999
Faks: +48 71 7823993
m.baran@rathgeber.pl
Anna Brzozowska
Kierownik Rejonu Sprzedaży Telefon: +48 71 7823995
Faks: 48 71 7823993
a.brzozowska@rathgeber.pl
Mateusz Machałek
Key Account Manager Telefon: +48 71 7823998
Faks: +48 71 3398958
m.machalek@rathgeber.pl
Zbigniew Milczanowski
Kierownik Rejonu Sprzedaży Telefon: +48 71 7823992
Faks: +48 71 7823993
z.milczanowski@rathgeber.pl
Beata Serbańska
Order Manager Telefon: +48 71 7823991
Faks: +48 71 3398958
b.serbanska@rathgeber.pl

Przedstawiciel handlowy

Tomasz Kruzel
Przedstawiciel handlowy Telefon: +48 604 241132 t.kruzel@rathgeber.pl
Cezary Masłowski
Przedstawiciel handlowy Telefon: +48 601 268329 c.maslowski@rathgeber.pl
Anastazja Piasecka
Przedstawiciel handlowy Telefon: +48 602 613021 a.piasecka@rathgeber.pl
Mariusz Połatyński
Przedstawiciel handlowy Telefon: +48 516 848806 m.polatynski@rathgeber.pl
Piotr Wojdon
Przedstawiciel handlowy Telefon: +48 604 621347 p.wojdon@rathgeber.pl

Doradztwo specjalistyczne

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać fachową poradę lub mają Państwo pytania ogólne, proszę podać tutaj swój kod pocztowy – zostaną wyświetlone dane wykwalifikowanego konsultanta w Państwa okolicy:

Chętnie udzielimy Państwu porady!

Prosimy o bezpośredni kontakt z nami:
+48 71 339 96 74
info@rathgeber.pl