Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 78 23 990 
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Konsultant

W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi pracownikami z następujących działów:

Wyszukiwanie po kodzie pocztowym

Kierownictwo

Bartosz Kot
Prezes Zarządu Telefon: +48 71 78 23 998 b.kot@rathgeber.pl

Sprzedaż

Magdalena Baran
Sales Order Manager Telefon: +48 533 239 421 m.baran@rathgeber.pl
Anna Brzozowska
Kierownik Rejonu Sprzedaży Telefon: +48 533 243 772 a.brzozowska@rathgeber.pl
Beata Serbańska
Senior Account Manager Telefon: +48 605 215 859 b.serbanska@rathgeber.pl

Przedstawiciel handlowy

Tomasz Kruzel
Przedstawiciel handlowy: Bydgoszcz, Poznań Telefon: +48 604 241 132 t.kruzel@rathgeber.pl
Cezary Masłowski
Przedstawiciel handlowy: Warszawa Telefon: +48 601 268 329 c.maslowski@rathgeber.pl
Anastazja Piasecka
Przedstawiciel handlowy: Łódź, Częstochowa Telefon: +48 602 613 021 a.piasecka@rathgeber.pl
Piotr Wojdon
Przedstawiciel handlowy: Kraków, Katowice Telefon: +48 576 697 175 p.wojdon@rathgeber.pl

Doradztwo specjalistyczne

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać fachową poradę lub mają Państwo pytania ogólne, proszę podać tutaj swój kod pocztowy – zostaną wyświetlone dane wykwalifikowanego konsultanta w Państwa okolicy: