Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Schowek

Schowek jest pusty

Zamknij

Także procesy robocze muszą się nauczyć, jak mają przebiegać

Tabliczka aluminiowa 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Identyfikacyjna przywieszka foliowa | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Tabliczka aluminiowa anodowana | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Być może spotkali się już Państwo z pojęciem „simplexity”. Określa ono zasadę, aby upraszczać rzeczy skomplikowane, na przykład komputer lub proces roboczy, nie rezygnując przy tym z kompleksowości. Oferujemy właśnie takie środki pomocnicze służące do upraszczania środowiska pracy np. poprzez przemyślane stosowanie rozwiązań identyfikacyjnych w ramach sterowania przepływem materiałów i towarów. Dzięki temu procesy robocze nabierają tempa przy równoczesnym zabezpieczeniu odpowiedniej kolejności.

W zależności od indywidualnych wymagań oferujemy w tym zakresie różne rozwiązania, np. kodowanie, numerowanie oraz RFID/NFC.

Zrealizowane rozwiązania w zakresie identyfikacji

Drodzy Klienci i Partnerzy,

epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa. Grupa RATHGEBER robi również wszystko, co w jej mocy, aby prowadzić naszą działalność bez zakłóceń.
 
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.
Zamiast profesjonalnych konsultacji na miejscu u Państwa nasi pracownicy z przyjemnością umówią się na rozmowę telefoniczną lub konsultacje online. Możemy wysłać odpowiednie próbki i informacje o produktach w dowolnym momencie.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!
RATHGEBER Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa | © RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa