Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Także procesy robocze muszą się nauczyć, jak mają przebiegać

Tabliczka aluminiowa 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Identyfikacyjna przywieszka foliowa | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Tabliczka aluminiowa anodowana | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Być może spotkali się już Państwo z pojęciem „simplexity”. Określa ono zasadę, aby upraszczać rzeczy skomplikowane, na przykład komputer lub proces roboczy, nie rezygnując przy tym z kompleksowości. Oferujemy właśnie takie środki pomocnicze służące do upraszczania środowiska pracy np. poprzez przemyślane stosowanie rozwiązań identyfikacyjnych w ramach sterowania przepływem materiałów i towarów. Dzięki temu procesy robocze nabierają tempa przy równoczesnym zabezpieczeniu odpowiedniej kolejności.

W zależności od indywidualnych wymagań oferujemy w tym zakresie różne rozwiązania, np. kodowanie, numerowanie oraz RFID/NFC.

Zrealizowane rozwiązania w zakresie identyfikacji

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa