Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wiedza musi być na właściwym miejscu

Tabliczka znamionowa z aluminium anodowanego | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Skala z aluminium z nadrukiem | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Tabliczka aluminiowa z nadrukiem | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Współcześnie celem oznaczeń technicznych jest nie tylko samo informowanie, lecz także udostępnianie powierzchni reklamowej. Oczywiście jednak dla tego rodzaju produktów priorytetem jest zachowanie gwarancji, bezpieczeństwo i ochrona produktu, czyli po prostu czytelność. Czy to w formie indywidualnych znaków gwarancyjnych i jakościowych, tabliczek znamionowych, czy informacji dotyczących serwisu i konserwacji. Etykiety zabezpieczające zapewniają ochronę przed manipulacją i nadużyciem. W ten sposób wszystko jest od razu widoczne, co ułatwia wygodne i szybkie korzystanie z produktu.

Innym aspektem jest ułatwienie klientom korzystania z produktu dzięki zrozumiałym i precyzyjnym panelom obsługi i szablonom. Tylko w taki sposób powstaje pozytywne wrażenie ogólne, a korzystanie z produktu jest przyjemnością.

Zrealizowane rozwiązania techniczne

Osoba kontaktowa

dr Piotr Knapik
Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa