Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 782 39 90
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Rozwiązania do szybkiego i łatwego mocowania samoprzylepnych logotypów i napisów 3D

Każda firma ma indywidualne i specyficzne wymagania dotyczące stosowania samoprzylepnych logo, emblematów i innych rozwiązań w zakresie etykietowania. Oprócz licznych środków pomocniczych, takich jak środki do czyszczenia podłoża, środki do odklejania folii ochronnych, szablony, rakle itp., wspieramy naszych klientów w (częściowo) automatycznym przenoszeniu logo i emblematów na ich produkty. Jednak ze względu na dużą różnorodność wymagań klientów nie istnieje standardowe rozwiązanie, które można by stosować w ten sam sposób u wszystkich. 

Kilka przykładów pokazaliśmy w galerii zdjęć i na filmie wideo w ramach naszego ostatniego seminarium internetowego. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie indywidualnych wymagań. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i bliskiej współpracy z naszymi klientami oferujemy liczne rozwiązania i pomysły na szybsze i łatwiejsze przetwarzanie indywidualnych rozwiązań w zakresie etykietowania.

(Częściowo) zautomatyzowane oznaczanie

Do elastycznego i wydajnego oznaczania produktów można także wykorzystać zautomatyzowane urządzenia, które m.in. przenoszą samoprzylepne trójwymiarowe logo i emblematy na produkty i przedmioty w sposób zaplanowany i precyzyjnie dopasowany. Do tego celu często wykorzystuje się swobodnie programowalne roboty o przegubowych ramionach. 

Czasami bardzo złożone zamówienia związane z automatycznym oznaczaniem są obecnie możliwe do wykonania tylko w formie indywidualnie zaprojektowanego rozwiązania. W tym celu współpracujemy bardzo blisko z dwoma kompetentnymi partnerami, którzy mają szerokie doświadczenie w opracowywaniu optymalizacji procesów dostosowanych do potrzeb klienta" - komentuje Birte Bräutigam, menedżer produktu i odpowiedzialna za projekty automatycznego oznakowania w grupie RATHGEBER.

Osoba kontaktowa

Beata Serbańska
Senior Account Manager Telefon: +48 605 215 859 b.serbanska@rathgeber.pl