Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Identyfikacja oraz indywidualizacja produktów

Rozdzielanie tagów RFID | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

W stronę Przemysłu 4.0: bezpieczeństwo i przyspieszenie procesów dzięki jednoznacznej i bezpiecznej identyfikacji obiektów i osób. Ręczne rejestrowanie, przesyłanie i przetwarzanie danych procesowych i osobowych należy do przeszłości.

Chętnie doradzimy w zakresie stosowania kodów kreskowych, numeracji czy identyfikacji za pomocą technologii RFID i NFC, a także opracujemy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie w zakresie identyfikacji.

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa