Praca w Grupie RATHGEBER

Druk rotacyjny – RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Siedziba przedsiębiorstwa RATHGEBER Sp.z.o.o. – Wrocław | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Kariera: Praca w RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Centrala sprzedaży Niemcy – Oberhaching | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

"Codziennie jeden dobry pomysł z korzyścią dla naszych klientów"

W oparciu o tę dewizę projektujemy i wytwarzamy rozwiązania w zakresie oznakowań reklamowych i technicznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii każdego roku przekonujemy do siebie tysiące klientów w całej Europie, oferując im bezkonkurencyjną paletę produktów, takich jak logotypy 3D, kroje pisma i elementy dekoracyjne, a także rozwiązania RFID/NFC, tabliczki i etykiety techniczne.

Ponieważ ciągle się rozwijamy i wyznaczamy sobie wiele ambitnych celów, stale szukamy pracowników, którzy lubią wyzwania i dobrze pasują do naszego niewielkiego, sympatycznego i pomysłowego zespołu!

Osoba kontaktowa

dr Piotr Knapik
Prezes Zarządu Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Kim jesteśmy i co nas interesuje

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa