Praca w Grupie RATHGEBER

Druk rotacyjny – RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Siedziba przedsiębiorstwa RATHGEBER Sp.z.o.o. – Wrocław | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Kariera: Praca w RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Centrala sprzedaży Niemcy – Oberhaching | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

"Codziennie jeden dobry pomysł z korzyścią dla naszych klientów"

W oparciu o tę dewizę projektujemy i wytwarzamy rozwiązania w zakresie oznakowań reklamowych i technicznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii każdego roku przekonujemy do siebie tysiące klientów w całej Europie, oferując im bezkonkurencyjną paletę produktów, takich jak logotypy 3D, kroje pisma i elementy dekoracyjne, a także rozwiązania RFID/NFC, tabliczki i etykiety techniczne.

Ponieważ ciągle się rozwijamy i wyznaczamy sobie wiele ambitnych celów, stale szukamy pracowników, którzy lubią wyzwania i dobrze pasują do naszego niewielkiego, sympatycznego i pomysłowego zespołu!

Osoba kontaktowa

dr Piotr Knapik
Prezes Zarządu Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Kim jesteśmy i co nas interesuje

Drodzy Klienci i Partnerzy,

epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa. Grupa RATHGEBER robi również wszystko, co w jej mocy, aby prowadzić naszą działalność bez zakłóceń.
 
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.
Zamiast profesjonalnych konsultacji na miejscu u Państwa nasi pracownicy z przyjemnością umówią się na rozmowę telefoniczną lub konsultacje online. Możemy wysłać odpowiednie próbki i informacje o produktach w dowolnym momencie.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!
RATHGEBER Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa | © RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa