Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Schowek

Schowek jest pusty

Zamknij

Kodowanie i numerowanie

Kod QR – RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Automatyczna identyfikacja, która między innymi odpowiada za kierowanie przepływem materiałów i towarów, zyskuje coraz większe znaczenie dla przedsiębiorstw. Począwszy od znanych już jednowymiarowych kodów kreskowych, RATHGEBER oferuje rozwiązania zorientowane na klienta, które wykorzystują przeróżne materiały, wersje wykonania i rodzaje mocowań.

Uzupełnieniem tych jednowymiarowych kodów są dwuwymiarowe kody typu QR (Quick Response). Mogą one gromadzić jeszcze więcej informacji niż klasyczne etykiety z kodami kreskowymi. Stosuje się je przede wszystkim po to, aby dzięki zwykłemu zeskanowaniu przekierować użytkownika na konkretną stronę internetową. Bliższe informacje na temat etykiet z kodami kreskowymi, etykiet z kodami QR oraz etykiet numerowanych znajdą Państwo tutaj.

Osoba kontaktowa

dr Piotr Knapik
Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Drodzy Klienci i Partnerzy,

epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa. Grupa RATHGEBER robi również wszystko, co w jej mocy, aby prowadzić naszą działalność bez zakłóceń.
 
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.
Zamiast profesjonalnych konsultacji na miejscu u Państwa nasi pracownicy z przyjemnością umówią się na rozmowę telefoniczną lub konsultacje online. Możemy wysłać odpowiednie próbki i informacje o produktach w dowolnym momencie.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!
RATHGEBER Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa | © RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa