Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Kodowanie i numerowanie

Kod QR – RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Automatyczna identyfikacja, która między innymi odpowiada za kierowanie przepływem materiałów i towarów, zyskuje coraz większe znaczenie dla przedsiębiorstw. Począwszy od znanych już jednowymiarowych kodów kreskowych, RATHGEBER oferuje rozwiązania zorientowane na klienta, które wykorzystują przeróżne materiały, wersje wykonania i rodzaje mocowań.

Uzupełnieniem tych jednowymiarowych kodów są dwuwymiarowe kody typu QR (Quick Response). Mogą one gromadzić jeszcze więcej informacji niż klasyczne etykiety z kodami kreskowymi. Stosuje się je przede wszystkim po to, aby dzięki zwykłemu zeskanowaniu przekierować użytkownika na konkretną stronę internetową. Bliższe informacje na temat etykiet z kodami kreskowymi, etykiet z kodami QR oraz etykiet numerowanych znajdą Państwo tutaj.

Osoba kontaktowa

dr Piotr Knapik
Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa