Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Technologie klejenia

Rolki do klejenia RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

RATHGEBER, jako sprawdzony partner firm produkcyjnych ma ponad 60-letnie doświadczenie w obszarze rozwiązań samoprzylepnych.

Nadzwyczajna różnorodność materiałów i wysoka jakość umożliwia znalezienie rozwiązania zarówno w przypadku dwu - jak i trójwymiarowych emblematów i napisów dla każdego zastosowania i do każdego podłoża.

Sprawdzona seria FTC  (FTC, FTC Extra, FTC Ultra) pozwala na przykład na bezproblemowe oklejanie nieregularnych i niejednorodnych powierzchni. 

Systemy klejenia z tej serii można łączyć z niemal każdym produktem firmy RATHGEBER. Jednak nie zawsze wymagane są  ponadprzeciętne właściwości przyczepności produktów do podłoża. W przypadku „zwykłych“ tzw. wysokoenergetycznych podłoży sięgamy również do naszych bogatych zasobów produktów samoprzylepnych.

Nasze rozwiązania są tak samo zindywidualizowane, jak Państwa wymagania. W celu zapewnienia optymalnej i skutecznej obróbki oraz trwałego klejenia zapewnimy doradztwo na najwyższym, fachowym poziomie prezentując rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Oprócz klasycznych rozwiązań samoprzylepnych, RATHGEBER oferuje także inne systemy mocowania, jak np. bolce, łańcuszki, krawędzie do wszycia i wiele wiele więcej.

Osoba kontaktowa

dr Piotr Knapik
Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa