Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 782 39 90
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Technologie klejenia

Rolki do klejenia RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

RATHGEBER, jako sprawdzony partner firm produkcyjnych ma ponad 60-letnie doświadczenie w obszarze rozwiązań samoprzylepnych.

Nadzwyczajna różnorodność materiałów i wysoka jakość umożliwia znalezienie rozwiązania zarówno w przypadku dwu - jak i trójwymiarowych emblematów i napisów dla każdego zastosowania i do każdego podłoża.

Sprawdzona seria FTC  (FTC, FTC Extra, FTC Ultra) pozwala na przykład na bezproblemowe oklejanie nieregularnych i niejednorodnych powierzchni. 

Systemy klejenia z tej serii można łączyć z niemal każdym produktem firmy RATHGEBER. Jednak nie zawsze wymagane są  ponadprzeciętne właściwości przyczepności produktów do podłoża. W przypadku „zwykłych“ tzw. wysokoenergetycznych podłoży sięgamy również do naszych bogatych zasobów produktów samoprzylepnych.

Nasze rozwiązania są tak samo zindywidualizowane, jak Państwa wymagania. W celu zapewnienia optymalnej i skutecznej obróbki oraz trwałego klejenia zapewnimy doradztwo na najwyższym, fachowym poziomie prezentując rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Oprócz klasycznych rozwiązań samoprzylepnych, RATHGEBER oferuje także inne systemy mocowania, jak np. bolce, łańcuszki, krawędzie do wszycia i wiele wiele więcej.

Osoba kontaktowa

Bartosz Kot
Telefon: +48 71 782 39 90 b.kot@rathgeber.pl