Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 782 39 90
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wzory i partie próbne

Firma RATHGEBER nie produkuje wyrobów zwykłych. Wszystkie rozwiązania w zakresie oznaczania są produkowane indywidualnie dla klientów. Dlatego w momencie składania zamówienia nie zobaczysz swojego oznakowania w takiej formie, w jakiej je później otrzymasz - w oryginale. W zależności od życzeń i wymagań klienta, próbka może oczywiście być bardzo zbliżona do produktu końcowego.

Dostępne opcje wyrobu próbek obejmują przykładowe próbki referencyjne, cyfrowe rozwiązania oraz próbki oryginalne.

Przykładowe próbki referencyjne

Dla orientacji i inspiracji oferujemy przykładowe próbki referencyjne. Korzystasz z prawie 75-letniego doświadczenia i obecnie ponad 10 000 zamawiających klientów. Można tu znaleźć przykłady z własnej branży, ale jednocześnie pozwalamy spojrzeć dalej niż na przysłowiowy swoje podwórko. Obejmuje to również próbki kleju, co pozwala określić system klejenia odpowiedni do wymagań klienta. W tym celu skorzystaj z naszego serwisu bezpłatnych próbek.

Obszerny przegląd wszystkich trójwymiarowych logotypów, emblematów i napisów znajduje się w naszym NOWYM WORKBOOKU , który można zamówić telefonicznie pod numerem +48 71 78 23 990.  Usługa obejmuje przyszłe aktualizacje o nowe rozwiązania.

Rozwiązania cyfrowe

Rozwiązania cyfrowe również poszerzają perspektywę. Na przykład oznaczenia mogą być przygotowane cyfrowo jako wizualizacja 3D, a także wyświetlane na produkcie lub innych powierzchniach jako aplikacja AR. Pozwala to zaoszczędzić zasoby i wspomóc wyobraźnię osób podejmujących decyzje. Ponadto wdrożenie jest szybsze i bardziej opłacalne niż np. zamówienie próbne. Chętnie pokażemy Ci przykłady. 

Indywidualny druk koloru i zlecenie próbne

Kolejnym krokiem w procesie decyzyjnym są wydruki próbne koloru i testowe oryginalne próbki zgodne z Państwa życzeniem. Kolory mają różnie się zachowują na różnych materiałach. W związku z tym próbny nadruk da nam pewność. W tym celu na wybrany materiał nanosi się żądany kolor. 

Zamówienie próbne zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Zanim zamówienie trafi do produkcji seryjnej, w niewielkich ilościach produkowane są oryginalne próbki. W ten sposób można rozwiać ostatnie wątpliwości i np. oznaczyć własne prototypy na potrzeby prezentacji produktu.

Chętnie pomożemy w wyborze próbki.  

Osoba kontaktowa

Beata Serbańska
Senior Account Manager Telefon: +48 605 215 859 b.serbanska@rathgeber.pl