Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Technologia RFID-/NFC

Rozdzielanie RFID (widok szczegółowy) | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Skrót RFID oznacza „Radio Frequency Identification” i opisuje bezpieczną, bezdotykową i jednoznaczną identyfikację osób i przedmiotów z odległości oraz bez bezpośredniej wzajemnej widoczności między transponderem RFID a czytnikiem RFID. Zalety technologii RFID stanowią odczuwalne korzyści w ramach inicjatywy Przemysł 4.0. Należąca do grupy RATHGEBER spółka smart-TEC od ponad 15 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji transponderów RFID dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Na czym to polega: przerabiamy klasyczne oznakowanie w postaci tabliczek, etykiet i emblematów na produkty inteligentne, nadające się do zastosowania w ramach Przemysłu 4.0 i Internetu Rzeczy.

Kilka lat temu technologię RFID uzupełniono o technologię NFC (=Near Field Communication). Zastosowanie tej bezdotykowej technologii chipowej z użyciem telefonu komórkowego lub tabletu daje producentom szansę do pozostania w bliskim kontakcie ze swoimi klientami także po zakończeniu procesu zakupu. Klienci mogą nadal otrzymywać informacje o nowościach, modyfikacjach produktów, częściach zamiennych, konkursach lub gwarancjach.

Technologia została już zintegrowana z wieloma produktami dla klientów Grupy RATHGEBER.

Kombinacja ciekawej formy, przyjemnego w dotyku i atrakcyjnego wyglądu oznakowania z inteligentną technologią RFID i NFC jest możliwa dzięki ścisłej współpracy wszystkich przedsiębiorstw w ramach Grupy RATHGEBER.

Osoba kontaktowa

dr Piotr Knapik
Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958
p.knapik@rathgeber.pl

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa