Nasze aktualne oferty pracy

Kariera: Praca w RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

RATHGEBER Polska

Codziennie jeden dobry pomysł z korzyścią dla naszych klientów.” To motto przyświeca całej Grupie RATHGEBER,  wiodącemu europejskiemu producentowi oznaczeń dla techniki i reklamy. Wprowadzając szereg innowacyjnych technologii inspirujemy tysiące klientów poprzez stałe poszerzanie wyjątkowej oferty asortymentowej jak loga 3D, napisy i elementy dekoracyjne, a także rozwiązania RFID/NFC czy tabliczki znamionowe i etykiety.

W ramach procesu rekrutacyjnego szukamy w możliwie najszybszym czasie dla naszej firmy handlowej we Wrocławiu osoby na stanowisko

Dyrektora Handlowego w perspektywie Prezesa Zarządu

Główne zadania:

  • profesjonalne kierowanie zespołem sprzedażowym
  • rozwój strategii sprzedażowych i optymalizacja procesów sprzedażowych
  • rozpoznanie potencjału rynku i sukcesywna poprawa pozycji rynkowej
  • rozbudowa kręgu odbiorców, doradztwo i intensyfikacja relacji z klientami zamawiającymi
  • ścisła współpraca z innymi firmami Grupy RATHGEBER
  • kierowanie i wsparcie Przedstawicieli handlowych

Wymagania:

  • ukończone studia (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
  • wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, w tym także na stanowiskach kierowniczych
  • entuzjazm w sprzedaży złożonych produktów w obszarze B2B
  • umiejętności negocjacyjne i siła przekonywania
  • strategiczne zorientowanie na cele i wyniki sprzedażowe
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, dobra angielskiego

Oferujemy dużą różnorodność wykonywanych zadań, pracę w sympatycznym i zaangażowanym zespole, wysoki poziom odpowiedzialności z możliwością kształtowania polityki sprzedażowej w ramach grupy firm średniej wielkości, krótką ścieżkę decyzyjności oraz wysoką kulturę przedsiębiorstwa.

Osoby zainteresowane prosimy  o przesłanie aplikacji z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

RATHGEBER Sp. z o.o.
Piotr Knapik, Prezes Zarządu RATHGEBER Sp. z o.o.
ul. Życzliwa 27/2
53-030 Wrocław

e-mail: P.Knapik@rathgeber.pl
Internet: www.rathgeber.pl

Od ponad 65 lat Grupa RATHGEBER rozwija i wytwarza oznaczenia produktów zarówno dla marketingu i reklamy – napisy, emblematy, loga 3D,  jaki i oznaczenia techniczne - szyldy, tabliczki identyfikacyjne, panele czołowe. Do naszej firmy dystrybucyjnej w Polsce z siedzibą we Wrocławiu szukamy dynamicznych osób zorientowanych na sprzedaż na nast. stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy w rejonie Szczecina (Zachodniopomorskie), Rzeszowa (Podkarpackie)

Od kandydatów na Przedstawiciela Handlowego wymagana jest m.in:

  • znajomość rynku lokalnego
  • min. kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • ew. gotowość do samozatrudnienia

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie listu motywacyjne oraz CV na adres:

PL 53-030 Wrocław

E-mail: info@rathgeber.pl
Fax: +48 71 339 89 58

Czy masz pytania?
dr Piotr Knapik
Prezes Zarządu
Telefon: +48 71 7823997
Faks: +48 71 3398958

Nie ma odpowiedniego stanowiska?

Nawet jeśli wśród ofert nie ma odpowiedniego dla Ciebie stanowiska, skontaktuj się z nami:
Zapraszamy do składania aplikacji!

Niezależna aplikacja o pracę

Drodzy Klienci i Partnerzy,

epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa. Grupa RATHGEBER robi również wszystko, co w jej mocy, aby prowadzić naszą działalność bez zakłóceń.

Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.
Zamiast profesjonalnych konsultacji na miejscu u Państwa nasi pracownicy z przyjemnością umówią się na rozmowę telefoniczną lub konsultacje online. Możemy wysłać odpowiednie próbki i informacje o produktach w dowolnym momencie.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!