Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Metody kontroli i testy

RATHGEBER Sprzęt testowy: manometr | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

W RATHGEBER nic nie pozostawiamy przypadkowi. Aby nasze produkty idealnie spełniały wymagania naszych klientów, przeprowadzamy szereg testów produktów. W ten sposób zapewniamy niezmiennie wysoką jakość naszych produktów. 

W razie pytań dotyczących pozostałych metod kontroli i norm (RoHS, REACH, DIN ISO EN 9001 i 14001 itp.) prosimy o kontakt!

Osoba kontaktowa

Sabrina Marx - Head of Product Management | © Fotograf: Sophie von Beerfelde - RATHGEBER GmbH & Co. KG
Sabrina Marx
Telefon: +49 89 613007 24
Faks: +49 89 61 3007 7124
s.marx@rathgeber.eu

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa