Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Airex

Rozwiązania marketingowe Identyfikacji

Dzięki technologii NFC znak logo może przekierowywać do filmów szkoleniowych, wskazówek pielęgnacji i innych informacji

Na ISPO w Monachium, największych targach artykułów sportowych na świecie, firma Airex zaprezentowała pod koniec stycznia 2016 roku pierwszą matę treningową ze zintegrowanym chipem NFC firmy smart-TEC, należącej do Grupy RATHGEBER i specjalizującej się w technologii RFID i NFC. Dzięki zintegrowanemu chipowi mata stała się produktem „inteligentnym”. Przy użyciu smartfonu lub tabletu z technologią NFC można pobrać informacje dotyczące maty, jej pielęgnacji oraz innych ciekawych produktów. Jednak użytkownik przede wszystkim ma dostęp do zintegrowanej biblioteki zawierającej instrukcje ćwiczeń, odpowiednie wskazówki dotyczące pielęgnacji i zalecenia treningowe, a także wiele innych informacji. Matę można także spersonalizować.

To, co wygląda jak eleganckie logo Airex, w rzeczywistości jest inteligentnym chipem NFC wyprodukowanym przez smart-TEC. Jest on zintegrowany z emblematem CHROMOTION®, dzięki czemu jest miękki, elastyczny, a przy tym niezwykle wytrzymały.

Produkty dopasowane do rozwiązania
CHROMOTION® - WMF | © Fotograf: Andreas Mierswa - Rathgeber GmbH & Co. KG

CHROMOTION®

Litery i emblematy chromowane o stabilnym kształcie z elastycznego materiału.

CHROMOTION®

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:

Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl

Osoba kontakowa