Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 782 39 90
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Hepco & Becker

Rozwiązania marketingowe

Niemieckie przedsiębiorstwo z tradycjami – Hepco & Becker – od ponad 40 lat wytwarza najwyższej jakości akcesoria do motocykli, oferuje zaawansowane systemy bagażników motocyklowych, praktyczne skrzynki na narzędzia i elementy ochronne do ponad 700 modeli motocykli wszystkich marek. Równie różnorodne musi być także oznakowanie poszczególnych produktów. Trzy przedstawione tabliczki bazują na tym samym kształcie z trójwymiarowo ukształtowanego i wyciętego aluminium, motyw również jest taki sam. Ale na tym kończą się podobieństwa.

W pierwszym wariancie (na dole), wyprodukowany w wysokiej jakości przemysłowej technologii sitodruku motyw lekko wystaje. Poprawia to kontrast między poszczególnymi warstwami koloru, także przy widoku z boku. Tłoczenie napisu jest wyraźnie widoczne i odczuwalne dotykiem.

Srebrna tabliczka na środku jest natomiast gładka jak lustro. Motyw jest tutaj starannie wykończony techniką szczotkowania. Wystający napis daje efekt trójwymiarowości, delikatne linie tła są wyjątkowo subtelne i precyzyjnie utworzone w metalu.

W trzecim wariancie (na górze) motyw zdaje się wychodzić w stronę patrzącego. Tabliczka powstała w technice cyfrowego druku 3D. Rysunek słojów wyraźnie wystaje, napis wygląda, jakby wyłaniał się z gęstwiny. Efektowność tego wariantu polega nie tylko na jego wyglądzie – także w dotyku sprawia interesujące wrażenie.

 

Produkty dopasowane do rozwiązania
Aluminium 3D  | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Szyldy aluminiowe 3D

Wielowarstwowy, szlachetny i o profesjonalnym charakterze.

Szyldy aluminiowe 3D