Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Schowek

Schowek jest pusty

Zamknij

Hepco & Becker

Rozwiązania marketingowe

Niemieckie przedsiębiorstwo z tradycjami – Hepco & Becker – od ponad 40 lat wytwarza najwyższej jakości akcesoria do motocykli, oferuje zaawansowane systemy bagażników motocyklowych, praktyczne skrzynki na narzędzia i elementy ochronne do ponad 700 modeli motocykli wszystkich marek. Równie różnorodne musi być także oznakowanie poszczególnych produktów. Trzy przedstawione tabliczki bazują na tym samym kształcie z trójwymiarowo ukształtowanego i wyciętego aluminium, motyw również jest taki sam. Ale na tym kończą się podobieństwa.

W pierwszym wariancie (na dole), wyprodukowany w wysokiej jakości przemysłowej technologii sitodruku motyw lekko wystaje. Poprawia to kontrast między poszczególnymi warstwami koloru, także przy widoku z boku. Tłoczenie napisu jest wyraźnie widoczne i odczuwalne dotykiem.

Srebrna tabliczka na środku jest natomiast gładka jak lustro. Motyw jest tutaj starannie wykończony techniką szczotkowania. Wystający napis daje efekt trójwymiarowości, delikatne linie tła są wyjątkowo subtelne i precyzyjnie utworzone w metalu.

W trzecim wariancie (na górze) motyw zdaje się wychodzić w stronę patrzącego. Tabliczka powstała w technice cyfrowego druku 3D. Rysunek słojów wyraźnie wystaje, napis wygląda, jakby wyłaniał się z gęstwiny. Efektowność tego wariantu polega nie tylko na jego wyglądzie – także w dotyku sprawia interesujące wrażenie.

 

Produkty dopasowane do rozwiązania
szyldy trójwymiarowe z aluminium | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Szyldy aluminiowe 3D

Wielowarstwowy, szlachetny i o profesjonalnym charakterze.

Szyldy aluminiowe 3D

Drodzy Klienci i Partnerzy,

epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa. Grupa RATHGEBER robi również wszystko, co w jej mocy, aby prowadzić naszą działalność bez zakłóceń.
 
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.
Zamiast profesjonalnych konsultacji na miejscu u Państwa nasi pracownicy z przyjemnością umówią się na rozmowę telefoniczną lub konsultacje online. Możemy wysłać odpowiednie próbki i informacje o produktach w dowolnym momencie.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!
RATHGEBER Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa | © RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa

Stal nierdzewna - Artelegno | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

SZYLDY ZE STALI NIERDZEWNEJ

STAL V2A GWARANTUJE DŁUGOWIECZNOŚĆ .