Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Beyerdynamic

Rozwiązania marketingowe

Limited edition in the spotlight with curved aluminium tag

Beyerdynamic jest jednym z najbardziej znanych producentów techniki audio. Od wielu lat to przedsiębiorstwo z siedzibą w Heilbronn produkuje słuchawki „DT 770” Pro, które stały się już klasykiem na rynku. Z okazji 88 urodzin firma Beyerdynamic wypuściła limitowaną serię słuchawek – opatrzoną emblematem dostarczonym przez spółkę RATHGEBER. 

Plakietka wklejona w zagłębieniu muszli słuchawki to tabliczka aluminiowa z czarnym nadrukiem i z wybitym oznaczeniem typu. Poszczególne litery „DT 770 Pro Limited Edition” w kolorze srebrnym wyróżniają się na zadrukowanym głównie czarną matową farbą emblemacie. Wysoką jakość wizualną i sensoryczną dodatkowo potęguje precyzyjny mikrodruk składający się ze zwielokrotnionego numeru „88”. Sitodruk błyszczącej czerni na tle matowej czerni tworzy wyjątkowo elegancki efekt, seria 88 stała się niemal symbolem.

Produkty dopasowane do rozwiązania
szyldy trójwymiarowe z aluminium | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Szyldy aluminiowe 3D

Wielowarstwowy, szlachetny i o profesjonalnym charakterze.

Szyldy aluminiowe 3D

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:

Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl

Osoba kontakowa