<link rel="canonical" href="https://www.rathgeber.pl/nowosci" /> Aktualności - 2 | RATHGEBER
Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 53 323 94 21
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

Nowości

Pierwszy raport o zrównoważonym rozwoju grupy RATHGEBER

Grupa RATHGEBER jest świadoma swojej odpowiedzialności za środowisko naturalne, społeczeństwo i przyszłe pokolenia. Aby po raz pierwszy zakomunikować działania na rzecz zrównoważonego rozwoju w sposób kompleksowy, raport o zrównoważonym rozwoju za okres 2020/2021 przyjmuje szeroką perspektywę.

Więcej informacji
NOWOŚĆ | Kodeks Postępowania Grupy RATHGEBER

Nasz nowo opracowany Kodeks Postępowania Grupy RATHGEBER służy jako orientacja, aby istniejące wartości i obowiązki były przeżywane w całym przedsiębiorstwie i zakotwiczone w codziennych działaniach.

Więcej informacji
NOWOŚĆ | Produkt Aluminium Label dla zaokrąglonych powierzchni

Nowa etykieta aluminiowa dzięki mniejszej grubości materiału i wynikającej z tego łatwości formowania doskonale nadaje się do zakrzywionych powierzchni.

Więcej informacji
Skale każdego rodzaju stosownie do wymagań

Dla wykonania skali  o różnym zastosowaniu RATHGEBER oferuje szeroki wybór materiałów, technologii druku i wykonania, by sprostać indywidualnym wymaganiom w zakresie precyzji i wytrzymałości.

Więcej informacji
Spektroskop na podczerwień do analizy materiałów i kontroli jakości

Przy pomocy spektroskopu na podczerwień można określać strukturę dowolnej powierzchni otrzymując chemiczny "odcisk palca" danej próbki w postaci spektrum podczerwieni. RATHGEBER wykorzystuje tę możliwość do kontroli i analizy błędów w ramach prowadzonej konkroli jakości.

Więcej informacji
Zindywidualizowane kształty oraz powierzchnie Państwa szyldów i ciągów literwowych

Wykorzystujcie Państwo  produkcyjne know-how  RATHGEBER dla indywidaualnego zaprojektowania Państwa szyldów i ciągów literowych. Dzięki istniejącemu od wielu lat własnemu Działowi budowy oprzyrządowania możemy realizować Państwa pomysły niemal bez ograniczeń.

Więcej informacji
Nowa jakość wstępnie anodowanego aluminium w druku cyfrowym

Od zaraz oferujemy druk cyfrowy najwyższej jakości na wstępnie anodowanym aluminium.  Technologia ta pozwala na dokładne odtworzenie zdjęć i przejść tonalnych kolorów dając różnorodne możliwości nadruku. 

Więcej informacji
Uszlachetnianie opakowań

Uszlachetniajcie Państwo swoje opakowania poprzez delikatne trójwymiarowe napisy, loga i emblematy podkreślając wartość marki swojego produktu.  Wykorzystujcie  wiele możliwości indywidualnego projektowania, które oferuje RATHGEBER.

Więcej informacji
Uszlachetnianie powierzchniowe szyldów aluminiowych

RATHGEBER stale rozwija różne technologie wykonawcze wprowadzając nowe rodzaje szlifowania i szczotkowania szyldów oraz napisów aluminiowych. Dzięki temu możliwe jest realizowanie kompleksowych i zindywidualizowanych pomysłów naszych klientów.

Więcej informacji
Oznaczenia sprzedażowe

Bądźcie Państwo rozpoznawalni w punktach obsługi klienta (POS)! Przyciągajcie Państwo uwagę grup docelowych poprzez przemyślane oznaczanie produktu dla sprzedaży.

Więcej informacji