Kontakt

W razie pytań lub w celu uzyskania niewiążącej porady prosimy o kontakt:

+48 71 33996 74
info@rathgeber.pl

Osoba kontaktowa

Formularz kontaktowy

Zamknij

"ożywiamy" wierzchnie warstwy aluminium

Różnorodne techniki szczotkowania i szlifowania umożliwiają tworzenie delikatnych i zindywidualizowanych wzorów (design).

Podkreślajcie Państwo wysoką jakość i wyjątkowość swoich produktów poprzez nanoszenie na nich aluminiowych indywidualnych struktur szczotkowania wyróżniając się w ten sposób w swojej branży. Podczas projektowania macie Państwo do wyboru różne technologie uszlachetniania powierzchni jak np. całościowe lub częściowe struktury indywidualnego szczotkowania, kolory specjalne, tłoczenia, szlif diamentowy, mikrodruk lub kombinacje wielu innych produktów RATHGEBER. Chętnie wyślemy próbki.

Korzyści:

  • zindywidualizowane, wybrane struktury szczotkowania

  • poprawa efektu optycznego

  • szczotkowanie całych powierzchni lub ich częśc

Wykończenie powierzchni na znaki aluminiowe

Zachęcamy Państwa do odkrywania różnorodnych indywidualnych rozwiązań przy oznaczaniu produktów dla marketingu i techniki. Możliwe zastosowania są tak szerokie, na jakie pozwala Państwa kreatywność.  

Dajcie się Państwo przy tym zainspirować licznymi przykładami z naszej produkcji. W przypadku pytań jesteśmy tylko o telefon.

Chętnie wyślemy potrzebne wzory!

Aluminium szczotkowane na wzór kostki do tabliczek aluminiowych | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Dzięki ciągłemu rozwijaniu  technologii uszlachetniania aluminium jesteśmy w stanie tworzyć dla Państau coraz to nowe warianty oznaczeń. Można zamawiać różne kierunki szczotkowania oraz różne struktury szczotkowania - pełnych powierzchni lub tylko fragmentów. Obok uszlachetniania Państwa szyldów i emblematów możemy poddać temu procesowi całe arkusze aluminium do max. wielkości 1000mmx620mm. Oferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania dla produkcji jak i dla celów reklamowych. Korzystajcie Państwo z naszego wieloletniego doświadczenia.

Zastosowanie indywidualnych struktur szczotkownaia możliwe jest m.in. z

Epidemia coronavirus (Covid-19) stawia szereg poważnych wyzwań przedsiębiorcom na całym świecie. RATHGEBER jako odpowiedzialna firma podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby zminimalizować konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa.
Nasze zakłady produkcyjne dostosowały się do sytuacji, dzięki czemu Państwa zamówienia mogą być zrealizowane normalnym trybem, w sposób zapewniający sprawną i terminową obsługę zleceń oraz szybką reakcję na pojawiające się pytania.

Zalecamy składanie zamówień z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie odpowiednie zapasy na czas, gdy okaże się to konieczne dla Państwa w produkcji. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w dowolnym momencie. Grupa RATHGEBER pozostaje Państwa niezawodnym partnerem nawet w tych niepewnych czasach.

Dziękujemy za zaufanie!

RATHGEBER Sp. z o.o.

KONTAKT:


Telefon: +48 71 33996 74
Mail:     info@rathgeber.pl
 

Osoba kontakowa